Kiire ja professionaalne Logo disain

Läbimõeldud ja lihtsasti meeldejääv logo disain loob usaldusväärsust Teie teenusele / tootele. Logode disainimisel pöörame erilist tähelepanu loetavusele, köitvatele värvidele ning logo annaks edasi ettevõtte olemust. Tegeleme nii täiesti uute logode disainimisega, vanade logode värskendamise ja kaasajastamisega, kui ka vana logo viimisega vektori kujuleLogod on valmistatud vektorgraafikas, mis tagab selle teravuse ja kvaliteedi erinevates suurustes.

LOGO DISAINI JUURES KEHTIB ARUSAAM – VÄHEM ON ROHKEM

Logo disaini protsess

logode kujundamine logo disain hinnakiri

Alustuseks mõtle läbi ja pane kirja oma nägemus logost – millised kujutised, värvid, suhtumine kliendi iseloomustab kõige paremini teie ettevõtted. Lisa sinna juurde Ettevõtte nimi, tegevusvaldkond ja konkurendid ning saada see info meile.

logode kujundamine logo disain

Analüüsime kiirelt Teie tegevusvaldkonda ja seal tegutsevaid ettevõtteid. Küsime lisainfot ja alustame esimese kavandi loomisega.

logode kujundamine logo disain

Kujundame kuni 3 logo kavantit, pärast iga kavandi esitamist ootame ära teie poolse tagasiside, et iga järgmise logo disainimisel saaksin arvesse võtta Teie poolseid tähelepanekuid.

logode kujundamine logo disain

Kolmest logo kavandist peaksite valima välja idee, mille täiendamisega läheme edasi kuni valmis tulemuseni.

logode kujundamine logo disain

Valmis logo disainist saadame kõik vajaminevad faili formaadid .JPG .PNG .PDF ja lisame juurde ka õige kirjastiili faili.

Logo disaini juures on oluline osa värvidel

Värvid loovad logole emotsiooni ja omavad psühholoogilist mõju. Kui punane näitab jõulist energiat ja kirge, siis vastukaaluks kollane tähistab soojust ja rõõmu. Sinine on harmooniline ja kaasakutsuv, samas kui roheline tekitab rahu ja värskuse tunde. Samas on inimestel kinnistunud arusaamad, et roheline on keskkonnasõbralik, kollane on odav hind ja punane keelav. Must-hall-valge on tasakaalustavad värvid, mis sobivad kokku kõigi teiste toonidega. Tavaliselt kasutatakse kujundamisel kahte-kolme värvitooni. Seega tuleb hästi läbi mõelda milliseid värve logo disaini juures kasutada, et anda edasi õigeid signaale.

Logo disain roheline

Keskkond
Loodus
Värskus
Tervis
Rahu
Raha

Logo disain

Enesekindel
Usaldusväärne
Lojaalsus
Väärikas
Edukas
Turvaline

Logo-disain

Tehnoloogia
Uudsus
Luksus
Õiglus
Vaimsus
Fantaasia

Logo disain

Armastus
Kirg
Aktiivsus
Põnevus
Keelav
Ohtlik

Logo-disain

Lõbus
Loovus
Nooruslik
Sõbralik
Energiline
Seksuaalne

Logo-disain

Soe
Rõõmus
Positiivne
Uudishimulik
Hoiatav
Odav

Logo peab olema hea Loetavusega

Logo disaini juures on äärmiselt oluline selle hea loetavus. Suuresti oleneb see kirjastiili valikust ja selle läbiproovimisest erinevates olukordades. Kas logo on loetav väiksena või milline mulje jääb sellest üli suurena? Mis juhtub siis kui värvilist logo kasutada mustal taustal? Kas värviline logo mõjub must-valgena sama moodi? Kõige selle peale mõtleme juba logo disainimisel, et hiljem logo kasutamisel probleeme ei esineks.

Kirjuta meile – leiame kiire ja läbimõeldud logo disaini just Teile.

Logo disain, Logode kujundamine Xtreme Media OÜ

Logo disain, Logode kujundamine +372 56 243 329

Logo disain, Logode kujundamine info@logodekujundamine.ee

Logo disain, Logode kujundamine Facebook logodekujundamine